نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج

rating_star_blank نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

شستشوی نما
این روزها بدلیل گردو خاک و هوای ناپاک نمای ساختمان ها بسیار کثیف و زشت شده است .شرکت ارتفاع کاران البرز با طناب کوهنوردی بدون نصب داربست وبا استفاده از دستگاه فوق قوی بنام واتر جت نما را شسته ومثل روز اول تمیز میکند.این دستگاه بسیار قوی میباشد وهر نوع کثیفی را شسته و میبرد.

دیگر نگران هزینه اضافی برای انجام نماهای ساختمان نباشید ما تمامی کارها در ارتفاع را باطناب بدون نصب داربست انجام میدهیم وکار را در کمتر زمان انجام میدهیم .رزین سنگ نما
این پوشش بعد از انجام کار کمی سفت و سخت و براق میشود وبرای مقاوم سازی نما صورت میگیرد.این ماده تغییر رنگ نمیدهد ،در برابر اشعه نور خورشید مقاوم است ، وقتی این مواد بر روی نما زده میشود ،مواد به داخل درز و سوراخی که در نما میباشد میرود و از نفوذ گردو خاک جلوگیری میکند ،ضدباکتری میباشد ، نمارا براق و تمیز میکند و....
این مواد برای انواع نما از جمله سنگ طبیعی ، سطوح چوبی ، سنگ مصنوعی ،
سطوح بتنی و سیمانی و اجر و...قابل انجام است . ما این کار را بدون نصب داربست و با طناب کوهنوردی (راپل) انجام میدهیم ونگران هزینه‌ زیادی نباشید.نورپردازی نما
در سال های اخیر نورپردازی بیشتر برای مکان های اداری، تجاری ، تفریحی انجام میگرفت . اما امروزه در بسیاری از ساختمان های مسکونی برای هر چه قشنگ تر شدن نمای ساختمان ان را نورپردازی میکنند . نور پردازی ساختمان روش های مختلفی دارد از جمله نورپردازی خشن ، نورپردازی یکدست و نورپردازی از داخل و بیرون که هرکدام جداگانه توضیح خودشان را دارند.
ولی در بیشتر اوغات وقتی چراغی از نما قطع میشود ویا به هر دلیلی روشن نمیشود صاحب یا مدیر ساختمان برای نصب چراغ اقدامی انجام نمیدهند چون بفکر نصب داربست و زمان زیاد و مهم تر از ان هزینه اضافی می باشد. ولی در صورتی که این کار با نصب طناب محکم کوهنوردی به نقطه محکمی از ساختمان وبدون نصب داربست و در کمتر زمانی انجام میشود و شما میتوانید نمارا عین قبل سالم و قشنگ از ما تحویل بگیرید .پیچ و رولپلاک
لازم بذکر است برای انواع نماهایی که سنگ در حال ریزش ویا لغ میباشد باید پیچ و رولپلاک شود تا از خطرهایی که ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود.
در خیلی از مواقع بر اثر ریزش سنگ نما بسیاری از مردم چه خردسال و چه بزرگ جان خود را از دست دادند . شرکت ارتفاع کاران البرز با داشتن بیش از یک دهه سابقه کاری وبیمه حوادث و قرارداد در خدمت همشهریان عزیز میباشد.ما با نصب طناب کوهنوردی که بسیار محکم است و بدون نصب داربست کار پیچ نما را انجام میدهیم .داذبست بسیار وقت گیر وزمان بر است وامروزه راهی شده برای دزدان ..ودیگر هزینه داربست نمیدهید شما با هزینه ای کم و در زمانی کمتر نما ساختمان خود را محکم و ایمن تر از قبل از ما تحویل میگیرید.

نما شویی ساختمان.
برای شستن نمای ساختمان باید نکات مهمی را در نظر داشت
از جمله باید سنگی قصد ریزش نداشته باشه و در حال افتادن نباشه
پس حتما باید قبل از اینه شستشوی نما انجام دهیم
حتما باید پیچ و رول پلاک شود بعد شستشو انجام شود.
شستشو روش های مختلفی دارد
شستشو شیشه و پنجرها
شستشوی سنگها
ونماهای سیمان شسته و اجر و آنتیک و...
نما هایی که بعد ازشستن کامل با آب فشاری حتما باید رزین کاری شوند
چرا؟برای اینکه وقتی نما شسته میشود لکه های از روی نما حتما با فشار قوی بر داشته نمیشود
و رزین برای این استفاده میشود که مدت عمر و زیبای سنگ نما بیشتر میکند و سنگ تازگی اول را بدست می آورد‌
وشرکت ما از نانو در پایان کار استفاده میکند که ماندگاری و مدت تمیزی نما بیشتر میشود که این امری مهم در شستشو ی نما میباشد.
نما های آجری بعد از مرور زمان شکل و شمایل ظاهری خود را به علت کثیفی از دست میدهند و ظاهری ناخوشایند به خود میگیرند
این مسئله با شستشو و مواد نانو خوب و سیلیس رفع میشود و نما به روز اول باز میگردد و حتی با استفاده از مواد نانو عمر تمیزی افزایش میابد.

خدمات شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران

امنیت کار در ارتفاع با طناب؟

 

وقتی اسم کار در ارتفاع با طناب (راپل) بگوش میرسد,شهروندان عزیز فکر میکنند و پیش خودشان میگویند که کار بسیار پر خطر میباشد و اینکه چطور میخواهند از بالای ساختمان با طناب فرود بیایند و اینکه این طنابها را به کجا میبندند.
این شغل در 40 سال پیش ابداع شد و در ان زمان ابزارهای کار در ارتفاع پیشرفته نبود و در اروپا از این روش برای ساختمانهای بلد مرتبه استفاده میکردند و درصد حادثه ها بسیار پایین بود و تا به امروز با ابزارهای بسیار حرفه ای در حال کارکردن هستیم و در واقعا این شغل جزو 10 شغل پر امنیت در جهان محسوب میشود, حالا شما فکر کنید قبلا برای انجام کارهایی که در ارتفاع انجام میدادند از داربست استفاده میکردند و خطرهایی که استاد کاران داربست را در حین بستن داربست و استاد کارانی که بر روی داربست مشغول به کار بودند را تهدید میکرد که تعداد این حادثه ها بسیار زیاد بود و تعدادی را نام میبرم: خطر برقگرفتگی,شکستن تخته زیرپا و نبستن کمربند ایمنی , ریزش داربست , نا امن کردن ساختمان(ورود دزد)

برای کار در ارتفاع بستن طناب بسیار مهم میباشد و تکنسین هایی که در ارتفاع کار میکنند دارای دو طناب مجزا میباشند و اگر با هر اتفاقی برای یکی از طناب ها بیفتد,اون یکی طناب که به اسم حمایت میباشد جان انسان را حفظ میکند..


بیمه نامه ؟

 

شرکت ارتفاع کاران کرج  دارای بیمه حوادث و مسئولیت نیز میباشد و تمامی تکنسینهای این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است که  شرکت ارتفاع کاران کرج دارای بیمه میباشد و کارفرما هیچ مسئولیتی در قبال حوادث ندارد.


ضمانت کاری؟

 

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از17 سال سابقه کار در ارتفاع میباشد. که در این مدت توانستیم که با انجام دادن پرژهای بسیار فراوان , که توانستیم 99 درصد رضایت مندی مشتریانمان را دریافت کنیم و انجام این کارها در ضمینه,  پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز میباشد که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و رولپلاک استفاده میکنیم,بله داشتم میگفتم انجام کارهای ما در ضمینه پیچ و رولپلاک سنگ,نماشویی,نصب توری برای جلوگیری پرندگان,نورپردازی و تعویض پرژکتور(والواشر),نقاشی نما,سیمانکاری,ابندی,وصدها کار دیگر که تمامی کارها را با ضمانت کتبی انجام میدهیم.


پیچ و رولپلاک سنگ نما؟!

 

شرکت ارتفاع کاران کرج توانسته است طی این سالها با تجربه بسیار فراوان توانسته است که از ابزارهای خوب و درجه یک در کار خود استفاده کند که یکی از مهمترین انها استفاده 

از پیچ گالوانیزه برای پیچ رولپلاک کردن سنگ میباشد. پیچی که ما برای سنگها استفاده میکنیم از جنس گالوانیزه ضدزنگ فولادی میباشد که از مقاومت 100 درصدی برخوردار میباشد که این نوع پیچ مخصوص شرکت ارتفاع کاران کرج میباشد و به صورت سفارشی برای ما تولید میشود 


پیچ و رولپلاک سنگ نما 

 

فیکس کردن سنگ نما همهن پیچ و  رولپلاک نمای سنگ است که بصورت چندین نام شهروندان ان را تلفظ میکنند.نوع دیگر تلفظ پیچ و رولپلاک سنگ نما  ترمیم سنگ نما یا ترمیم نما است که بکار میرود.اسکوپ سنگ نما نیز دیگری از این مطالب است که گفنیم.مقاوم سازی سنگ نما با طناب و محکم سازی سنگ نما بدون داربست باید برای نماهایی که با ابزار سنگ کار میشوند انجام شود.کرج استانی است که شرکت ما در ان واقع شده است.پیچ کردن سنگ نما نیز همانند محکم سازی سنگ نما و مقاوم سازی سنگ نما کلمه ی پیچ و رولپلاک نما است. 


قیمت پیچ و رولپلاک نما؟

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما , بستگی به نماها و نوع کارکردن انها دارد چون نوع کارکرد سنگ و طرح های که در نماها ایجاد میکنند و روز به روز طرحها و مدلهای متفاوتی از نماهای سنگی مشاهده میکنیم که متداولترین انها نماهای سنگی با طرح رومی هستن که در این نماها از سنگهای 5 سانتی  تا 20 سانتی و سینه کفتری استفاده میکنند که انجام این نوع کار با سنگهایی که بصورت ساف در نما کار شده است میکند هم از نظر قیمت و هم از نظر کار متفاوت هستند.

پس الانه با طرحهای متفاوت نمیتوان قیمت دقیقی در مورد پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما نمیتوان گفت و برای استعلام قیمت کارشناسان ما و تکنسینهای ما برای بازدید و مشاوره خدمت شما بزرگواران میرسند و این مشاوره کاملا رایگان میباشد.


چه کارهایی را با طناب انجام میدهیم؟

 

انجام کار در ارتفاع با طناب میباشد و دیگر نیازی به هزینهایی مانند داربست و بالابر و کلایمر ووو نیست و کلی از هزینه های اضافی را کم کردایم و امنیت کار را بالا بردایم..
تعدادی از کارها در ارتفاع؟؟

1 - پیچ و رولپلاک کردن انواع سنگ نما با ضمانت 100 درصد ساختمان با پیچ گالوانیزه.
2- نماشویی یا شستشوی نما با دستگاه واترجت و به صورت دستی ابر و طی و مواد نانو.
3- نورپردازی نما و تعویض لامپها و والواشر و پرژکتور .
4- نقاشی نما با دستگاه و به صورت دستی در تمامی نماها.
5- نصب توری و ورق گالوانیزه برای جلوگیری از ورود پرندگان و بستن درزانقطاع.
6- رزینکاری انواع سنگ مانند سنگ انتیک و سیمان و اجر ووو غیره..
7- نصب لوله بخاری و لوله سانتافیوج و لوله هواکش و دودکش..
8- نصب تابلو بنر و فلکسی و حروف درشت وو
9- سیمانکاری و ایزوگام.
تمامی این کارها اجام انجام میشود و این تعدادی از کارهای ما بود که این شرکت انجام میدهد.


مراحل شستشوی نما (نماشویی)؟؟

 

تعداد زیادی از شهروندان این سوال را از ما میپرسند و برایشان سوال است که شستشوی نما چگونه انجام میشود.
این مطلب درباره چگونگی شستن نما است؟
نماشویی به مرور زمان و با پدید اومدن ساختمانهای بلند مانند: نماهای گوناگون که بیشتر در نماهای شیشه ای و سیمان شسته و اجر نماها بیشتر دیده میشود,
برای انجام نماشویی که از چند روش صورت میپذیرد که روش اول شست و شو بصورت دستی با ابر و طی میباشد که در این صورت نمای ساختمان نباید بیش از 1 سال از زمان شستن قبلی یا از زمان ساخت ان گذشته باشد,,چون اگر زمان زیادی گذشته باشد , خاک و گل و موادهای شیمیایی که در استانهای تهران و کرج با وجود کارخانجات به وجود می اید در نما نفوذ کرده وباید با دستگاه واترجت شستشو شود و بجز واترجت قوی 3 فاز چیز دیگری این کثیفی را از بین نمیبرد , واترجت اب را با فشار بسیار بالا از نازل (تفنگی) بیرون میریزد و تمام کثیفی را از بین میبرد و بعد از نماشویی با طناب رای م باید با دستمال و در صورت لزوم با ابر و طی نما را شست , روش دیگر که برای شست و شو استفاده میکنم از مواد نانو میباشد که بدت طولانی تر نما را تمیز نگه میدارد و هزینه بسیار بالایی هم ندارد و این نانو را هم میتوانید در تمامی نماها بکار گرفت و تمامی کارهای این شرکت دارای ضمانت نیز میباشد..


برای مشاوره و بازدید کاملا رایگان با ما تماس بگیرید


با تشکر شرکت ارتفاع کاران کرج

مقالات کار در ارتفاع

ارديبهشت 10, 1397
tb.php?src=%2Fimages%2Falborzrappel_com_0001_Rappel_Rope_Access_Post_Construction_Snagging_Project_1058_0001 نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

انجام کار با راپل|طناب

ارديبهشت 07, 1397
tb.php?src=%2Fimages%2F0002 نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

کار در ارتفاع به روش راپل(طناب)

اسفند 04, 1396
tb.php?src=%2Fimages%2Falborzrappel_com_0005_mcvfx5 نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرج
نماشوییالبرز راپل

نماشویی در کرج,شستشو نما کامپوزیت در کرج

دی 30, 1396
tb.php?src=%2Fimages%2F0009 نماشویی در کرج و شستشوی نما در کرج و رزین کاری نما در کرج و نورپردازی نما در کرج - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

انجام تمامی کارها با طناب,کمترین قیمت,کرج

نمایش همه

لینک تبادل لینک

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان

2019 , کلیه حقوق برای ارتفاع کاران کرج محفوظ است.  
  طراحی و پیاده سازی توسط: قاصدک سافت

ماژول منو را در موقعیت offcanvas منتشر نمایید.