alborzrappel_com_0000_Rappel_Rope_Access_Post_Construction_Snagging_Project_1058_0002-608x1080 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج

قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی

rating_star_blank قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی


آیا می دانید استفاده از پیچ و رولپلاک نمای سنگی سبب می شود که نمای ظاهری ساختمان بسیار زیباتر شود؟

به طور کلی نمای ساختمان از دسته مسائل بسیار مهم محسوب می شود. در نظر داشته باشید که گاهاً در نمای ساختمان شاهد سنگ های ریزشی یا سنگ لق شده هستیم به این ترتیب نه تنها زیبایی ساختمان از بین می رود بلکه احتمال بروز خطرات مالی و جانی نیز وجود دارد. به این ترتیب در این مقاله سعی کرده ایم علت اهمیت استفاده از پیچ و رولپلاک را توضیح داده و به طور دقیق قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.


دلایل اهمیت پیچ و روپلاک نما سنگی


شاید در ابتدای امر با دیدن قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی، هزینه در این راستا را اضافی دانسته و از آن صرف نظر کنید. با دانستن اهمیت استفاده از پیچ و روپلاک قطعاً نظرتان تغییر خواهد کرد.
یکی از دلایل بسیار مهم برای استفاده از پیچ و روپلاک نما سنگی اسکوپ نشدن سنگ است. اگر به پشت سنگ ها توجه کنید، شیارهایی با استفاده از فرز تشکیل شده است، سپس نیاز به سیم های آرماتور بندی گالوانیزه است تا شیارها بسته شود به این ترتیب مانع از ریزش سنگ می شود.
مورد بعدی در خصوص دوغاب ریزی نامناسب است. دوغاب ها باید به صورت یکنواخت ریخته شود به این ترتیب یک طرف سنگ سنگین و سمت دیگر خالی می شود.
مورد دیگری که اهمیت استفاده از پیچ و رولپلاک نمای سنگی را بسیار مشخص می سازد، دوغاب گیری نامناسب است، در نظر داشته باشید که دوغاب ها باید دارای چسبندگی باشد میزان غلظت آن مهم است و نباید خیلی غلیظ و یا خیلی شل باشد به این ترتیب استفاده از پیچ و رولپلاک بسیار مهم است.
بر اثر گذشت زمان مواد آلاینده به پشت سنگ ها نفوذ می کند و همینطور آب به پشت ان می رود، از طرفی در فصل زمستان نیز آب پشت سنگ ها یخ می زند و این موضوع سبب بروز خطر می شود به ان ترتیب پیچ و رولپلاک بسیار مهم است

images%20(9)_1526600705038_51 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
عوامل مؤثر در قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی


حال سؤال اینجاست که قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بر چه اساسی تعیین می شود؟
یکی از مسائل مهم برای تعیین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی ابعاد سنگ ها است، این موضوع را با یک مثال بررسی می کنیم. در نظر داشته باشید که به طور استاندارد فاصله پیچ و رولپلاک ها باید 50 سانتی متر باشد، حال فرض کنید که سنگ های انتخاب شده کوچکتر از حد استاندارد باشد به این ترتیب اجرای روند پیچ و رولپلاک سختتر و قطعاً قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر خواهد بود.

مورد بعدی برای برآورد قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی جنس سنگ های استفاده شده است. اگر در ساختمان از سنگ های سخت استفاده شود به دلیل اینکه میزان جذب آب آنها کمتر است عموماً نیاز به تعداد کمتری پیچ و رولپلاک دارد به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در چنین شرایطی ارزانتر خواهد شد اما سنگ های نرم و آبدوست به طور میانگین در هر 60 سانتی متر نیاز به یک پیچ و رولپلاک دارند به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر است.
قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی برای سنگ هایی که به صورت شل هستند به نسبت سنگ های افتاده متفاوت است.
مورد بعدی به این صورت است که آیا ملاتی که پشت سنگ ها استفاده شده است توانایی ثابت کردن پیچ و رولپلاک را دارد یا خیر. بارها دیده شده است که ملات پشت سنگ خالی می شود به این ترتیب نیاز است که از پیچ و رولپلاک هایی استفاده شود که محکم تر هستند به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر خواهد شد.

استفاده از پیچ و رولپلاک با داربست و یا بدون آن دارای تعرفه های جداگانه ای است و استفاده از داربست سبب می شود که قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر شود. در نظر داشته باشید که استفاده از پیچ و رولپلاک به همراه طناب بیشتر مورد تأیید است. در نظر داشته باشید که این روند برای مشتریان و کارفرما بسیار مناسب تر است.
images%20(18)_1526600701098_3 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج

برآورد قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی


برای اطلاع از جدیدترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی می توانید با تیم های فروش ما در ارتباط باشید، شرایطی برای شما فراهم ساخته ایم تا بتوانید به سادگی سؤالات خود را پرسیده و ابهامات خود را برطرف سازید. تیم های مشاوره ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.
در نظر داشته باشید که لیست قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در فصل های مختلف سال متغیر است و بعضاً شامل طرح های تخفیف نیز می شود.
از طرفی به دلیل راحتی کار خریداران سعی کرده ایم جدولی در سایت قرار دهیم تا جدیدترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی برای شما بر اساس نوع و کارایی لیست شود این روند سبب می شود تا افراد بتوانند به سادگی با یک مقایسه ساده متوجه قیمت های مقرون به صرفه ما شوند. در نظر داشته باشید که تمامی محصولات ما با ضمانت است و در صورتی که اقلام دارای کیفیت قابل قبول نبود می توانید هزینه پرداختی را پس بگیرید. در نظر داشته باشید که استفاده از رولپلاک سنگ نما با طناب به عواملی همچون زیر کاری و ساختار سنگ بستگی دارد که سبب می شود که تعرفه ها متغیر باشد. از سوی دیگر تیم های کارشناس ما با بررسی های دقیق میزان استاندارد پیچ و رولپلاک برای ساختمان مورد نظر را برآورد می کند. ارزانترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی را از ما بخواهید، محصولات ارائه شده از سوی ما بدون واسطه بوده و به قیمت تولید است. در نظر داشته باشید که قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی به صورت اینترنتی بسیار ارزانتر از روش های حضوری است شما می توانید انواع پیچ و رولپلاک را مشاهده کرده و توضیحات مربوط به هر یک را مطالعه کنید سپس با مقایسه قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در انواع مختلف گزینه مناسب را در هر ساعت از شبانه روز خریداری کرده و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 images%20(39)_1526600701817_13 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج

خدمات شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران

امنیت کار در ارتفاع با طناب؟

 

وقتی اسم کار در ارتفاع با طناب (راپل) بگوش میرسد,شهروندان عزیز فکر میکنند و پیش خودشان میگویند که کار بسیار پر خطر میباشد و اینکه چطور میخواهند از بالای ساختمان با طناب فرود بیایند و اینکه این طنابها را به کجا میبندند.
این شغل در 40 سال پیش ابداع شد و در ان زمان ابزارهای کار در ارتفاع پیشرفته نبود و در اروپا از این روش برای ساختمانهای بلد مرتبه استفاده میکردند و درصد حادثه ها بسیار پایین بود و تا به امروز با ابزارهای بسیار حرفه ای در حال کارکردن هستیم و در واقعا این شغل جزو 10 شغل پر امنیت در جهان محسوب میشود, حالا شما فکر کنید قبلا برای انجام کارهایی که در ارتفاع انجام میدادند از داربست استفاده میکردند و خطرهایی که استاد کاران داربست را در حین بستن داربست و استاد کارانی که بر روی داربست مشغول به کار بودند را تهدید میکرد که تعداد این حادثه ها بسیار زیاد بود و تعدادی را نام میبرم: خطر برقگرفتگی,شکستن تخته زیرپا و نبستن کمربند ایمنی , ریزش داربست , نا امن کردن ساختمان(ورود دزد)

برای کار در ارتفاع بستن طناب بسیار مهم میباشد و تکنسین هایی که در ارتفاع کار میکنند دارای دو طناب مجزا میباشند و اگر با هر اتفاقی برای یکی از طناب ها بیفتد,اون یکی طناب که به اسم حمایت میباشد جان انسان را حفظ میکند..


بیمه نامه ؟

 

شرکت ارتفاع کاران کرج  دارای بیمه حوادث و مسئولیت نیز میباشد و تمامی تکنسینهای این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است که  شرکت ارتفاع کاران کرج دارای بیمه میباشد و کارفرما هیچ مسئولیتی در قبال حوادث ندارد.


ضمانت کاری؟

 

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از17 سال سابقه کار در ارتفاع میباشد. که در این مدت توانستیم که با انجام دادن پرژهای بسیار فراوان , که توانستیم 99 درصد رضایت مندی مشتریانمان را دریافت کنیم و انجام این کارها در ضمینه,  پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز میباشد که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و رولپلاک استفاده میکنیم,بله داشتم میگفتم انجام کارهای ما در ضمینه پیچ و رولپلاک سنگ,نماشویی,نصب توری برای جلوگیری پرندگان,نورپردازی و تعویض پرژکتور(والواشر),نقاشی نما,سیمانکاری,ابندی,وصدها کار دیگر که تمامی کارها را با ضمانت کتبی انجام میدهیم.


پیچ و رولپلاک سنگ نما؟!

 

شرکت ارتفاع کاران کرج توانسته است طی این سالها با تجربه بسیار فراوان توانسته است که از ابزارهای خوب و درجه یک در کار خود استفاده کند که یکی از مهمترین انها استفاده 

از پیچ گالوانیزه برای پیچ رولپلاک کردن سنگ میباشد. پیچی که ما برای سنگها استفاده میکنیم از جنس گالوانیزه ضدزنگ فولادی میباشد که از مقاومت 100 درصدی برخوردار میباشد که این نوع پیچ مخصوص شرکت ارتفاع کاران کرج میباشد و به صورت سفارشی برای ما تولید میشود 


پیچ و رولپلاک سنگ نما 

 

فیکس کردن سنگ نما همهن پیچ و  رولپلاک نمای سنگ است که بصورت چندین نام شهروندان ان را تلفظ میکنند.نوع دیگر تلفظ پیچ و رولپلاک سنگ نما  ترمیم سنگ نما یا ترمیم نما است که بکار میرود.اسکوپ سنگ نما نیز دیگری از این مطالب است که گفنیم.مقاوم سازی سنگ نما با طناب و محکم سازی سنگ نما بدون داربست باید برای نماهایی که با ابزار سنگ کار میشوند انجام شود.کرج استانی است که شرکت ما در ان واقع شده است.پیچ کردن سنگ نما نیز همانند محکم سازی سنگ نما و مقاوم سازی سنگ نما کلمه ی پیچ و رولپلاک نما است. 


قیمت پیچ و رولپلاک نما؟

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما , بستگی به نماها و نوع کارکردن انها دارد چون نوع کارکرد سنگ و طرح های که در نماها ایجاد میکنند و روز به روز طرحها و مدلهای متفاوتی از نماهای سنگی مشاهده میکنیم که متداولترین انها نماهای سنگی با طرح رومی هستن که در این نماها از سنگهای 5 سانتی  تا 20 سانتی و سینه کفتری استفاده میکنند که انجام این نوع کار با سنگهایی که بصورت ساف در نما کار شده است میکند هم از نظر قیمت و هم از نظر کار متفاوت هستند.

پس الانه با طرحهای متفاوت نمیتوان قیمت دقیقی در مورد پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما نمیتوان گفت و برای استعلام قیمت کارشناسان ما و تکنسینهای ما برای بازدید و مشاوره خدمت شما بزرگواران میرسند و این مشاوره کاملا رایگان میباشد.


چه کارهایی را با طناب انجام میدهیم؟

 

انجام کار در ارتفاع با طناب میباشد و دیگر نیازی به هزینهایی مانند داربست و بالابر و کلایمر ووو نیست و کلی از هزینه های اضافی را کم کردایم و امنیت کار را بالا بردایم..
تعدادی از کارها در ارتفاع؟؟

1 - پیچ و رولپلاک کردن انواع سنگ نما با ضمانت 100 درصد ساختمان با پیچ گالوانیزه.
2- نماشویی یا شستشوی نما با دستگاه واترجت و به صورت دستی ابر و طی و مواد نانو.
3- نورپردازی نما و تعویض لامپها و والواشر و پرژکتور .
4- نقاشی نما با دستگاه و به صورت دستی در تمامی نماها.
5- نصب توری و ورق گالوانیزه برای جلوگیری از ورود پرندگان و بستن درزانقطاع.
6- رزینکاری انواع سنگ مانند سنگ انتیک و سیمان و اجر ووو غیره..
7- نصب لوله بخاری و لوله سانتافیوج و لوله هواکش و دودکش..
8- نصب تابلو بنر و فلکسی و حروف درشت وو
9- سیمانکاری و ایزوگام.
تمامی این کارها اجام انجام میشود و این تعدادی از کارهای ما بود که این شرکت انجام میدهد.


مراحل شستشوی نما (نماشویی)؟؟

 

تعداد زیادی از شهروندان این سوال را از ما میپرسند و برایشان سوال است که شستشوی نما چگونه انجام میشود.
این مطلب درباره چگونگی شستن نما است؟
نماشویی به مرور زمان و با پدید اومدن ساختمانهای بلند مانند: نماهای گوناگون که بیشتر در نماهای شیشه ای و سیمان شسته و اجر نماها بیشتر دیده میشود,
برای انجام نماشویی که از چند روش صورت میپذیرد که روش اول شست و شو بصورت دستی با ابر و طی میباشد که در این صورت نمای ساختمان نباید بیش از 1 سال از زمان شستن قبلی یا از زمان ساخت ان گذشته باشد,,چون اگر زمان زیادی گذشته باشد , خاک و گل و موادهای شیمیایی که در استانهای تهران و کرج با وجود کارخانجات به وجود می اید در نما نفوذ کرده وباید با دستگاه واترجت شستشو شود و بجز واترجت قوی 3 فاز چیز دیگری این کثیفی را از بین نمیبرد , واترجت اب را با فشار بسیار بالا از نازل (تفنگی) بیرون میریزد و تمام کثیفی را از بین میبرد و بعد از نماشویی با طناب رای م باید با دستمال و در صورت لزوم با ابر و طی نما را شست , روش دیگر که برای شست و شو استفاده میکنم از مواد نانو میباشد که بدت طولانی تر نما را تمیز نگه میدارد و هزینه بسیار بالایی هم ندارد و این نانو را هم میتوانید در تمامی نماها بکار گرفت و تمامی کارهای این شرکت دارای ضمانت نیز میباشد..


برای مشاوره و بازدید کاملا رایگان با ما تماس بگیرید


با تشکر شرکت ارتفاع کاران کرج

مقالات کار در ارتفاع

ارديبهشت 10, 1397
tb.php?src=%2Fimages%2Falborzrappel_com_0001_Rappel_Rope_Access_Post_Construction_Snagging_Project_1058_0001 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

انجام کار با راپل|طناب

ارديبهشت 07, 1397
tb.php?src=%2Fimages%2F0002 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

کار در ارتفاع به روش راپل(طناب)

اسفند 04, 1396
tb.php?src=%2Fimages%2Falborzrappel_com_0005_mcvfx5 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
نماشوییالبرز راپل

نماشویی در کرج,شستشو نما کامپوزیت در کرج

دی 30, 1396
tb.php?src=%2Fimages%2F0009 قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی - شرکت ارتفاع کاران کرج
کار در ارتفاع|نماشویی|پیچ و رولپلاک|کرج|تهرانالبرز راپل

انجام تمامی کارها با طناب,کمترین قیمت,کرج

نمایش همه

لینک تبادل لینک

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان

2019 , کلیه حقوق برای ارتفاع کاران کرج محفوظ است.  
  طراحی و پیاده سازی توسط: قاصدک سافت

ماژول منو را در موقعیت offcanvas منتشر نمایید.