تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل،بندبازساختمان،پیچ و رولپلاک اسپایدرمن،مردعنکبوتی،طناب کار،ارتفاع کار با طناب

دسترسی به طناب صنعتی، همانطور که برای شرکت ارتفاع کاران که یک شرکت بین المللی آموزش دیده و اجرا شده است

، در طول 29 سال به طول انجامیده است. از نقطه ای که برای ایجاد یک نیاز خاص برای حل مشکلات تعمیر و نگهداری نمای ساختمانها مانند شستشوی نما،پیچ و رولپلاک نما،رزینکاری،نقاشی نما،نورپردازی نما،خدمات نما،در صنعت دکل های دریایی ایجاد شده است،تا توانستیم خدمات نمای ساختمانها را در سرتاسر کشور عزیزمان ایران به سمر برسانیم تا دسترسی طناب خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از بخش کار در ارتفاع در سراسر جهان متمایز کرده است و این در کنار یک رکورد کار امن نیز میباشد و جزو ۱۰ شغل پر امنیت دنیا نیز میباشد و این در این بخش بی نظیر است. این به نوبه خود تحسین برانگیز میباشد که بازار کار در ارتفاع در خدمت مردان ارتفاع و اعضای آن است.

راه حل های کاری ارائه شده صنعت ساختملنی در این بخش سازگاری نشان داده است که وظایف که اعضای آن در حال حاضر در خارج از مرز ارتفاع نیز کامل انجام می دهند، متنوع تر و قابل توجه تر از کار تعمیر و نگهداری اساسی است که اگر تعمیر و نگه داری نما صورت نپذیرد موجب خسارتهای بسیاری میشود، که در دهه 1367 کار در ارتفاع در کشورهای اروپایی انجام می گرفت. که در ایران در سال1378 توانستیم با کمک شرکت ارتفاع کاران کرج که یک گروه یک دل و هماهنگ توانست این سیستم جدید را وارد کشورمان بکند.
در واقع، چنین مزایایی است که شرکت ارتفاع کاران کرج دسترسی با طناب ارائه می دهد که خود را اثبات کرده است قادر به انجام پروژه های بزرگ است که فراتر از سایر روش های دسترسی است. علاوه بر این، دسترسی به طناب ارتفاع کاران کرج شرط لازم برای بسیاری از شرکت های پیشرو جهانی و ملی دریایی و زمینی است و خدمات خود را در سراسر ایران و جهان ارائه می دهد.

پیچ و رولپلاک گالوانیزه،نماشویی با واترجت،نماشویی با ابر و تی،پیچ و رولپلاک با طناب

راه حل های کار در ارتفاع ارائه شده در نمای ساختمانها نیز ثابت شده است که در نمای ساختمانها که ارزشمند نیز میباشند و تکنسین کار در طناب، برای چندین سال ارائه شده است مجموعه گسترده ای از کار در طیف گسترده ای از تعمیر، تعمیر و نگهداری،خدماتی،راپل،بندبازی،اسپایدرمن،مردعنکبوتی،طناب کار،ارتفاع کار با طناب،که بازرسی و سایر کار دسترسی. امروزه تیم شرکت ارتفاع کاران در هر شهر و استان کار می کنند.
انجام کار با راپل که توانسته پیشترفتی قابل قبولی داشته که توانستیم با تبلغات و شناسوندن کار در ارتفاع با طناب یکی از پر امنیت ترین کارهایی که در ارتفاع نیز انجام می شود کار با طناب نیز میباشد.
شما تصور کنید کار با داربست چقدر خطر دارد روی تخته دارید کار میکنید بدون کمربند ایمنی خدایی نکرده تخته ای بشکند یا سرتان گیج برود فشارتان بالا پایین شود و خطر برق گرفتگی،رفت و امد روی ۵سانت لوله فکر کنید یک لحضه وووو دیگر با خطر مرگ یا خیلی از خطر دیگر که در کمین این افراد میباشد و داربستی که در ایران بسته میشود هیچ ایمنی ندارد و همان افرادی که در حال بستن داربست نیز میباشند چه خطراتی در کمین انها نیز میباشد.
انجام کار با طناب با سرعت باورنکردنی و قیمتی بسیار مناسب چون شما،هزینه داربست نمیدهیند و فضایی را اشغال نمی کند مثل داربست و مثل داربست موجب خساراتی که موقع بستن و باز کردن داربست که موزایک و کج و شیشه و باغچه گل و گیاه چون موقع بازکردن داربست تمام لوله ها را از ارتفاع بر روی باغچه میریزند و همجا را نابود میکنند.
شرکت ارتفاع کاران کرج تمامی کارهای خود را با ضمانت نامه کتبی و قرارداد رسمی و ضدزنگ بودن،،پیچ و رولپلاک سنگ،پیچ و رولپلاک،این چندتا از نمونه کارهای ما بر روی ارتفاع نیز بوده است.
با تشکر از شما شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران
www.alborzrappel.com

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان