تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
IMG 20160118 105910 1494792890484 60

بنام خدا

شستشوی نما در کرج البرز راپل

برای شستشوی نما باید به چند نکته توجه کرد و باید بدانید که برای هر نمایی که بخواهید شستشو کنید باید چه روشی را انجام دهید و ما برای شستشوی نما در کرج با این روش جهانی کار را انجام میدهیم..

۱..برای شستشوی نمای کامپوزیت اول باید با واترجت نمای کامپوزیت را شستشو کنید و واترجتی که ما استفاده میکنیم ۳فاز بوده و تمام لایهای کثیفی را از نما جدا میکند و بعد شستشو با واترجت با ابر و طی کار تمیز کاری نما را انجام میدهیم...

۲...برای شستشوی نمای سنگ فقط با دستگاه واترجت شستشو میکنیم که با قدرت زیاد دستگاه واترجت لایهایی از سنگ برداشته و نما مثل روز اول تمیز میشود..

۳..برای نماهای اجری که دونوع میباشد ۱ اجر نما و ۲اجر سنتی و برای شستشوی این نو نماها به مقدار کثیفی نما باید بدانید که چه کنید اگر زیاد کثیف بود و شورابهای زیادی داشت باید با واترسندبلاست شستشو شود یعنی واترجت که اب پرفشار و سیلیس که سنگ های ریزی که با اب به سمت نما میپاشد و نما را تمیز میکند.

۴..تمامی کارهای شستشوی نما به همین صورت انجام میشود و دیگر نیازی به داربست ندارید و با طناب انجام میشود که شباهت زیادی به کوهنوردی دارد که بنام راپل میباشد که بصورت صنعتی در تمام نقاط دنیا استفاده میشود..

شستشوی نما و شستشوی نما در کرج و شستشو نما در کرج و شستن نما در کرج و شستشو نما در کرج و شستشوی نمادرکرج و نماشویی در کرج و نما شستن در کرج و نماشستن درکرج و شستشوی نما در کرج و کار با طناب برای شستشو و نظافت نما و شستشوی نما با واترجت و شستشوی نما با اب پر فشار و شستشوی ساختمان در کرج و شستشوی نما کامپوزیت در کرج و شستو کردن ساختمان با طناب و سشتشو کردن ساختمان با طناب