تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بنام خدا 

تعمیرات نما به چند دسته تقسیم میشود که در مطلب زیر نوضیح داده میشود...

۱.پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب بدون داربست یکی از عوامل ضروری هر ساختمانی میباشد پیچ ورولپلاک کردن نما با طناب بصورت کوهنوردی میباشد و یکی از پر امنیت ترین راه های انجام دادن کار در ارتفاع میباشد.

IMG_20170426_005627_1493152067371_13_1494792888578_13 تعمیرات نما با طناب - شرکت ارتفاع کاران کرج

۲..یکی دیگر از تعمیرات نما نقاشی نما میباشد همانطور که میدانید نماهای که سیمان شده و رنگ کاری شده است پس از مدتی اثر خود را از دست میدهد و اگر نما را بازسازی نکنید خرج زیادی رو دست شما میگذارد و بهتر است که دوباره با قیمتی پایین ان را نقاشی کنید..

۳..در اثر زمان نماهای سنگ و اجر و از این قبیل نماها در صورت افتاب خوردگی سرما و گرما شروع به پوسیدگی میکند و شما باید با رزینکاری بر روی نمای اجر و سنگ و غیره از پوسیدگیها جلو گیری کنید با کمترین قیمت..

۴..شستشوی نمای ساختمان یکی دیگر از عوامل مهم ساختمان است که در اثر الودگی هوا و بارانهای اسیدی و نور خورشید و اشعه uv و باد و خاک ووووخیلی چیزهای دیگر نمای ساختمان را به شدت اسیب میرساند و اگر نما را نشورید موجب از بین رفتن نماهای سنگی و کامپوزیت و نما اجری و نماهی دیگر میشود و به حدی میرشد که دیگر قابل تعمیر نمیباشد و با هزینه کم این کار را میشود انجان داد و اگر این کار را انجام ندهید باید هزینه خیلی بالایی بپردازید 

شرکت ارتفاع کاران کرج در سراسر کرج در خدمت مردم