تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank نماشویی با طناب در کرج و شستشوی نما در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی با طناب در کرج و شستشوی نما در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی با طناب در کرج و شستشوی نما در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی با طناب در کرج و شستشوی نما در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نماشویی با طناب در کرج و شستشوی نما در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
 


بنام خدا

 09336403213

شرکت ارتفاع کاران کرج به تیم حرفه ای و با

باسابقه بیش از یک دهه فعالیت کاردر ارطفاع

در خدمت همشهریان کرجی و حومه کرج و

حومه با قیمتی باورنکردنی

09336403213

صرفه جویی در وقت،کمترین

قیمت،مطمئن و ایمنی بالا کار

این شرکت دارای بیمه حوادث

بوده و کارفرما هیچ مسئولیتی

درقبال حوادث ندارد..

شستشوی نما با طناب بوده و از هزینهای اضافی جلوگیری میکنید نماشویی نما با طناب کاری است که باید حتما انجام شود چون به مرور زمان با انباشته شدن کثیفی روی نماهای سنگ و اجر و کامپوزیت و نماهای دیگر موجب پوسیدن سنگ نما  و در اکثر نماها دیگر نمیتوان سنگ و یا کامپوزیت را پاک کرد و شما میتوانید با کمترین هزینه نمای ساختمانتان را نماشویی کنید و شستشوی نما را شروع کرد و کارهای که این شرکت در ارتفاع بدون طناب انجام میدهد را مشاهده کنید


بسیاری از افراد نماشویی ساختمان را با شستشوی سطحی نما

با اب اشتباه می گیرند و در هنگام تماس با تیم کاری ما دارای ابهاماتی هستند که لازم دانستیم تا نکاتی را در این مورد بیان کنیم.
شستشوی نمای ساختمان با دستگاه های واترجت و سندبلاست مراحل و مواد مخصوصی دارد که باعث جلا و تمیزی صد در صدی سنگ و افزایش کیفیت و ماندگاری نما شده و تا مدتها حالت خود را حفظ می کند.
در نماشویی ساختمان ابتدا باید مشخص شود که چه نوع سنگی در نما کار شده است و بعد از ان مواد لازم برای نماشویی مشخص شود و نماشور با توجه به موقعیت ساختمان نوع شستشو با داربست و طناب را معین کند.
شستن نمای ساختمان با سیلیس زمانی کاربرد دارد که سنگ دارای حفره های کوچک بوده و یا از جنس تراورتن باشد ، در این حالت برای تمیزی سنگ از مخلوط سیلیس و اب استفاده می شود که با فشار بالا بر روی سنگ اعمال می شود.
استفاده از مواد نانو سبب می شود تا نمای ساختمان تا حداقل یک سال کیفیت خود را حفظ کند و الودگی و الاینده ها و گرد و خاک بر روی سنگ نما تاثیر مخربی نگذارد.


نماشویی ساختمان با موادی که ذکر کردیم امکان پذیر است و افراد فکر می کنند با گرفتن اب بر روی سطح نما نماشویی انجام شده است و این یک تصور اشتباه است که در زمان اعلام قیمت نیز با واکنش های جالب مواجه می شویم.
باور های غلطی که در نماشویی مطرح است دلایل زیادی دارد که مهمترین ان نداشتن اگاهی افراد است و افراد سودجو نیز با تشدید بخشیدن به این موضوع سبب می شوند تا افراد نتوانند لذت نتیجه نماشویی ساختمان خود را درک کنند.
توصیه تیم کاری ما این است که فریب قیمت های پایین را نخورید و برای اطلاع بیشتر راجب یک موضوع و خدمات حتما از مقالات مختلف سایت ما استفاده کنید

1_ نماشویی با طناب در کرج و نماشویی در کرج و شستن نما با طناب و شستن شیشه بدون داربست و نماشویی شیشه نما با طناب و شستشوی شیشه با طناب در کرج و شستشوی شیشه با بندباز در کرج و نظافت نما با طناب در کرج و بدون داربست و شستشوی نما با مواد نانو و نماشویز با نانو در کرج و پاک کردن شیشه نما با طناب و نماشویی یا بندباز 

2_ نماشویی با دستگاه واترجت بسیار قوی و

شستشوی نما با ابر و تی و مواد نانو

3_ عایق کاری نما ماننده:رزینکاری نما،

درز انعطاف،ابگریز کردن نما،رزین کردن نانو،

نقاشی نما،ووووو غیره

4_ نصب بنر،فلکسی،حروف درشت،

نصب لوله بخاری،نصب لوله هواکش،

لوله سانتافیوج،وهر کاری که شما در ارتفاع

دارید را ما انجام میدهیم در اسرع وقت

 

09336403213استوارپور

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان